Будівництво готелів

Розвиток туризму спонукає створення певної інфраструктури для цікавого та комфортного дозвілля. Зокрема створення нових готелів.

Сучасний готель – складний комплексний організм, до складу якого входить значна кількість приміщень різного функціонального призначення. Він повинен відповідати чітким стандартам, нормам та рекомендаціям. 

Водночас готель має створити враження для відвідувача, виділитися унікальністю, що визначається формою, дизайном, комфортом, розташуванням, гамою послуг та розважальних занять ( ресторани, бари, магазини, СПА, дискотеки та інше).

Для інвестора готель повинен мати якісні енергоефективні  характеристики, надійні конструктиви та матеріали, що мінімізують затрати роботи на ремонтні роботи, засоби моніторингу та диспетчеризації.

Наше підприємство пропонує будівництво готелів під ключ. При розробці проектних рішень, ми залучаємо проектні групи європейських країн для отримання найпередовіших рішень планування готелів та втілення тенденції розвитку.

Все будівництво ведеться підрозділами нашої фірми і здійснюється постійний нагляд за якістю будівництва.

 Ми детально володіємо інформацією про постачальників спецматеріалів та спецобладнання для готелів, моніторимо ринок та підтримуємо партнерські відносини.