Про нас

Будівельна компанія «ЛЮНА» - широкопрофільна будівельна компанія, до складу якої на добровільній основі входять підприємства: ТзОВ «Галичинабуд», ТзОВ «Люна», ТзОВ «Буденергоінвест ІВ», ТзОВ «Галичинавікно», ТзОВ «Газоілсервіс». Основна спеціалізація компанії - будівництво автозаправних комплексів з об’єктами дорожнього сервісу (магазини, кафе, пункти мийки, СТО, АГЗП та інші).

Будівельна компанія «ЛЮНА» на ринку будівництва працює більше ніж 10 років.

Роками підібрані спеціалісти дозволяють виконувати весь комплекс робіт по будівництву і реконструкції об’єктів «під ключ». Якість робіт перевірена часом. За 10 років компанія не отримала жодної претензії від Замовників по якості робіт з її вини. Наявні потужності компанії дозволяють ведення робіт на кількох об’єктах одночасно по всій території України.

Багаторічний досвід роботи в галузі будівництва АЗС дозволяє рахувати нас лідером в даному напряму діяльності. Швидкість виконання роботи, відмінна якість, помірні ціни – відмінна риса компанії, що приваблює клієнтів і робить їх в перспективі нашими постійними замовниками.

 

Наші переваги:

- багаторічний досвід: 10 років бездоганної роботи на будівельному ринку;

- професіоналізм: колектив нашої компанії - висококваліфіковані фахівці на ринку;

- співвідношення ціна - якість: найкращі рішення за розумну ціну;

- швидкість: оперативна і якісна розробка проектів.